#1 2011-11-01 08:17:44

ewka

Gość

Jaki prezent na panieński ?

Hej, jaki prezent kupić siostrze na wieczór panieński, żeby się nie obraziła ?  Myslałam o bieliźnie erotycznej, ale wszyscy mówią, żeby kupić jakiś wibrator

#2 2011-11-01 20:18:08

kate

Gość

Re: Jaki prezent na panieński ?

wibrator musi być i jakieś różki na imprezę , i striptizer jea hehe

#3 2011-11-01 20:38:23

ewka

Gość

Re: Jaki prezent na panieński ?

a taki wibrator to nie przesada ? 

#4 2011-11-04 09:34:28

selinka

Gość

Re: Jaki prezent na panieński ?

ewka napisał:

a taki wibrator to nie przesada ? 

Wiesz, wszystko zależy od przyszłej Panny młodej czy ma poczucie humoru, ale taki to raczej nie jest przesadą, gdybyś dała jej taki lesbijski to wiesz:D nie ma go z kim użyć:P
ALe nie zapominajmy, że prezenty na panieński nie mają być praktyczne tylko śmieszne, więc według mnie cokolwiek byś nie dała to ma być po prostu dla jaj:D

#5 2011-12-19 19:58:10

minia

Gość

Re: Jaki prezent na panieński ?

Hej,  dobra bielizna też nie jest zła, ja dostałam na panieński taką fajną  bieliznę Nicole z livii corseti. Ale mojemu mężowi podobała się jeszcze bardziej , hehe

#6 2012-01-13 17:35:35

maleńka

Gość

Re: Jaki prezent na panieński ?

Zgadzam się dobra bielizna to podstawa ja np. szwagierce na panieński kupiłam taką.
Była zadowolona, ale zależy kto co lubi, bo oczywiście to może nie być wszystko. Jeżeli planujecie zabawę w domu proponuję też takie małe śmieszne dodatki np.słomka w kształcie penisa dla Panny młodej taka większa:D

#7 2012-03-28 10:57:33

Jessica

Gość

Re: Jaki prezent na panieński ?

Jeżeli planujecie dać przyszłej Pannie młodej jakąś bieliznę to tutaj jest jej sporo opisanej no i fotki są, a bielizna w stylu pielęgniarki czy policjantki zawsze robi wrażenie:D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animesession.pun.pl www.wormsgame.pun.pl www.pl-elite.pun.pl www.flyforfame.pun.pl www.bakowyt2.pun.pl