Forum nieprzyzwoite


#1 2011-11-01 08:26:50

szybkibill

Gość

Jak opóźnić ?

Witam, macie jakieś wypróbowane sposoby na opóźnienie wytrysku ?
W internecie jest pełno sieczki, z której nic nie wynika   Interesują mnie konkretne rady, a nie opisy jak to było u was i jak samo przeszło bo u mnie nie przechodzi

#2 2011-11-01 20:13:14

kamil85

Gość

Re: Jak opóźnić ?

wypij kilka browarów żeby przedłużyć stosunek   tylko ten sposób ma wade bo możesz wypic za dużo i w ogóle ci nie stanie   no i ... można się wpędzić w alkoholizm

#3 2011-11-01 20:24:31

bigbrother

Gość

Re: Jak opóźnić ?

idź do seksuologa bo jak zaczniesz się smarować znieczulaczami albo brać piguły to nie rozwiążesz problemu, tylko się go chwilowo pozbędziesz,  znieczulacze mogą spowodować uczulenie albo wcale nie działać, no i niechcący możesz znieczulić dziewczynę

#4 2011-11-04 09:27:14

bossik

Gość

Re: Jak opóźnić ?

Jak dla mnie to można używać różnych preparatów, byle nie za dużo:D bo "Co za dużo to nie zdrowo" jak to się mówi.
Słyszałem o preparacie STUD100, podobno nieźle działa ale ma ktoś jakąś sprawdzoną opinię na ten temat? z tego co wiem to podczas jego stosowania trzba używać gum, bo oprócz faceta, kobieta też może się niechcący znieczulić, ale chodzi mi o to czy warto na to kasę wydać żeby doraźnie choć pomóc.? Poradźcie mi cos plizzz

#5 2012-11-30 19:03:35

franek90

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jak opóźnić ?

ja np stosuję od miesiąca żel opużniający http://www.sklep-intymny.pl/product-pol … ate=005906
i jest efekt nie tryskam tak szybko także warto bylo wydać te pieniądze

Offline

#6 2012-12-27 08:12:23

intymne

Gość

Re: Jak opóźnić ?

Też miałem problem ze zbyt szybkim wytryskiem, ale jak napisałem miałem. Długo szukałem w necie czegoś, co mogło by mi pomóc. Znalazłem na stronie potencja.intymne.cba.pl Orgasm Control. Innowacyjne połączenie 13 ziół z zestawem witamin i minerałów sprawia, że Orgasm Control działa wielopłaszczyznowo. Wszystko po to, aby przedłużać akt seksualny, a jednocześnie pobudzać i normalizować mechanizmy odpowiedzialne za erekcję, potęgując doznania erotyczne. Przekonały mnie bardzo pozytywne oceny klientów. Mam, używam - DZIAŁA. Wybrałem zestaw spray + tabletki - Polecam niezdecydowanym

#7 2014-02-26 21:45:42

intymne

Gość

Re: Jak opóźnić ?

Moim zdaniem najlepszy preparat na opóźnienie wytrysku to Orgasm control - fakt nie jest tani , ale świetnie działa.
Jak komuś szkoda kasy to może użyć żelu Last longer - też pomaga.
Więcej można przeczytać na intymne.cba.pl

#8 2016-11-05 12:55:55

pegaz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-11-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jak opóźnić ?

Jest duży wybór tabletek na opóźnienie wytrysku, dlatego wybór może nie być taki łatwy. Porównanie znajdziesz w rankingu https://wiecejmeskosci.pl/tabletki-na-o … e-wytrysku w zasadzie ich skład jest bardzo podobny ale różnią się stężeniem składników, co może się okazać znaczące w aspekcie skuteczności preparatu.

Ostatnio edytowany przez pegaz (2018-10-04 11:55:03)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eliteu57.pun.pl www.sailor-moon.pun.pl www.magistry132.pun.pl www.vecordia.pun.pl www.zjazdrpg.pun.pl